Szanowni Rodzice ! 

27 Sierpień

Dyrekcja Przedszkola Samorządowego nr 24 w Kielcach uprzejmie zawiadamia, iż z dniem 1 września 2021 r. nasze przedszkole będzie korzystało z SystemuobecnościSMERF24 pod adresem : ps24.edukielce.pl .

W związku ze zmianami dotyczącymi systemu zarządzającego obecnością dzieci w przedszkolu,  zwracamy się z prośbą do wszystkich rodziców dzieci uczęszczających do naszego przedszkola o zapoznanie się z instrukcją obsługi nowego systemu:https://smerf24.pl/docs/SMERF24_skrocona_instrukcja_dla_rodzica_opiekuna_2021-06-22.pdf
a także o zwrot kart dostępu ze starego systemu.

Informujemy, że na Państwa skrzynki mailowe zostały już wysłane linki dostępu do SMERF24. Prosimy o pierwsze logowanie i bieżące przeglądanie wiadomości w programie SMERF24.
ponadto, w zakładce Panel informacyjny ucznia znajdą państwo: 

-wizytówkę zawierającą podstawowe dane osobowe oraz ID (ostatnia pozycja) ucznia do logowania w systemach wejścia/wyjścia z placówki. Tym kodem będziecie Państwo posługiwali się przez cały okres pobytu dziecka w przedszkolu (logowanie/ wylogowywanie z systemu).
- system nakłada obowiązek zgłaszania nieobecność dziecka do godz. 8:00, oraz podglądu zobowiązań finansowych wobec przedszkola,

Jednocześnie informujemy ,że System SMERF24 posiada Aplikację mobilną,  ułatwiającą rodzicom korzystanie z Systemu,  którą można bezpłatnie pobrać ze sklepów iOS oraz Google Play (https://play.google.com/store…).