AKTUALNOŚCI (Innowacje i projekty)

Data publikacji: 24.02.2021

Nasze najmłodsze przedszkolaki zrealizowały kolejne zadanie z projektu "Piękna nasza Polsaka cała". Przedszkolaki wykonały kolorowy latawiec, a wcześniej obejrzały film dowiadując się, czym bawią się dzieci w innych krajach. A dlaczego latawiec? Bo to zabawka dzieci z Chin.

Data publikacji: 23.02.2021

W ramach realizacji kolejnego zadania z projektu "Piękna nasza Polska cała" dzieci z gr. "Pszczółek"  poznały postać wielkiego odkrywcy Mikołaja Kopernika, a także dowiedziały się o jego przełomowym odkryciu.

Data publikacji: 23.02.2021

Dzieci z grupy "Biedronek" realizowały kolejne zadanie w ramach projektu "Piękna nasza Polska cała". Zadaniem dzieci było zrobienie korali z wykorzystaniem kuleczek z bibuły.

Data publikacji: 04.02.2021

Dzieci z gr. "Skrzaty" zrealizowały kolejne zadanie z projektu "Piękna nasza Polska cała". Tym razem wykonały ilustracje do dwóch znanych utworów literackich "Czerwony Kapturek" oraz "" Paweł i Gaweł".

Data publikacji: 02.02.2021

Realizacja kolejnego zadania z projektu "Kreatywny przedszkolak. Kreatywne dziecko" to niecodzienna zabawa dla dzieci, a jakże wyczekiwana. Przedszkolaki z grupy "Biedronek" i "Motylków" wcieliły się w role konstruktorów. Były budowle nietypowe, jak również standardowe.  Aby upiększyć wygląd...

Data publikacji: 23.01.2021

Dzieci z grupy "Skrzaty" realizowały kolejne zadanie z projektu "Kreatywny przedszkolak. Kreatywne dziecko". Tym razem dzieci przygotowały kolorowe witraże, które ozdobiły kawałkami bibuły. 

Data publikacji: 22.12.2020

W grudniu dzieci z grupy "Skrzatów" realizowały koleje zadanie z projektu"Piękna nasza Polska cała". Tym razem przedszkolaki oglądały bajki z kliszy. Ogromne zaciekawienie wzbudził sam projektor. Zaskoczeniem okazała się forma prezentowanych bajek.

Data publikacji: 21.12.2020

Nasze najmłodsze przedszkolaki z grupy "Słoneczek" zrealizowały kolejne zadanie w ramach projektu "Kreatywny przedszkolak. Kreatywne dziecko". Zadaniem dzieci było wykonanie wianuszka świątecznego oraz jego ozdobienie.

Data publikacji: 26.11.2020

Poznajemy postać Fryderyka Chopina

Z cyklu „Sławni Polacy” z projektu "Piękna nasza Polska cała", dzieci z gr. "Pszczółek" poznały postać wielkiego, polskiego pianisty i kompozytora - F. Chopina. W związku z tym: wykonały gazetkę, wygrywały dźwięki na pianinie, zatańczyły poloneza przy...

Data publikacji: 12.11.2020

W najmłodszej grupie przedszkolnej nauczyciele wraz z dziećmi wybierali książeczki spośród innych te, które były tematycznie związane z naszą Ojczyzną - w ramach realizacji kolejnego zadania z projektu "Piękna nasza Polska cała". 

Strony