Kronika wydarzeń 2019/20

Coraz więcej dzieci przyłącza się do naszej galeri zdjęć. Dziękujemy bardzo rodzicom za tak duże zaangażowanie.

Wszystkie przedszkolaki podczas zamknięcia placówki nie próżnują. Solidnie wykonują zadania, które zaproponowali nauczyciele, dzięki ukochanym rodzicom.

Przedszkolaki obejrzały przedstawienie "Czerwony Kapturek" w wykonaniu aktorów z Teatrzyku "Patigo".

Pół tysiąca przedszkolaków z Kielc  i powiatu kieleckiego rywalizowało w czwartek w Hali Legionów podczas inauguracji I Świętokrzyskiej  Olimpiady Przedszkolaków. Drużyny rywalizowały w 5 konkurencjach: drużynowy skok w dal, toczenie piłki, tor przeszkód, rzucanie do celu, sztafeta z pałeczką....

"Niech żyje bal..."

A było na nim mnóstwo różnych postaci, m.in. księżniczki, królewny, wróżki, dzwoneczki, policjanci, strażacy, rycerze, koty, pieski, tygryski, i wiele, wiele innych. Przy udziale Zespołu "Patigo" przebrane przedszkolaki bawiły się przy najnowszych hitach polskich i...

"Babciu, dziadku, co ci dam,

jedno serce tylko mam...."

Najmłodsze przedszkolaki przedstawiły krótki program artystyczny swoim babciom i dziadkom z okazji ich święta. Nie zabrakło wspólnych tańców z najbliższymi.

Na spotkaniu z okazji święta naszych Seniorów, przedszkolaki śpiewały zimowe piosenki i recytowały wiersze. Kolejnym punktem było wspólne wykonanie sałatki owocowej. Był czas na konsumpcję i podziękowania dla dziadków - wręczenie własnoręcznie wykonanych laurek.

"Dziękujemy Wam dziadkowie, to bardzo wam się chwali,

Żeście nam rodziców tak dobrze wychowali!

Bez was smutny byłby świat!

Żyj nam Babciu, żyj nam Dziadku co najmniej dwieście lat!!!"

Między innymi takimi słowami dziękowały...

Przedszkolaki z najstarszej grupy podziękowały swoim babciom i dziadkom wierszem, piosenką i tańcem.

Strony